Posts Tagged ‘podesty magazynowe’

Architektura i nowoczesne budownictwo – MVVA i Thomas Phifer przekształcają centrum Austin z przeprojektowaniem Waller Creek

Tuesday, May 29th, 2018

MVVA i Thomas Phifer Michael Van Valkenburg Associates (MVVA) i Thomas Phifer & Partners zostali ogłoszeni zwycięzcami międzynarodowego konkursu, którego celem jest przekształcenie 15 bloków zaniedbanego Waller Creek w centrum Austin w Teksasie w tętniącą życiem lokalną atrakcję.
Ten ambitny projekt, sponsorowany przez niekomercyjne stowarzyszenie Waller Creek Conservancy i miasto Austin, ma na celu zainicjowanie przebudowy w centralnej dzielnicy biznesowej miasta za pomocą 1,5 milowego systemu miejskiego, który stanowi około 11 procent centrum Austin.
Dziś widzimy transformację Austin poprzez nowe miejsce spotkań społeczności.
Ten wybór zespołów projektowych ilustruje dążenie naszego Miasta do wspaniałej przestrzeni obywatelskiej, unikalnej kultury i możliwości interakcji z naturą.
Austin Mayor Pro Tem Sheryl Cole powiedział podczas ogłoszenia City Hall. …read more

Nowoczesna architektura : Daegu Gosan Library Competition wygrywający wniosek / Gorka Blas

Tuesday, May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości Gorka Blas Zwycięska propozycja w konkursie Daegu Gosan Library autorstwa architekta Gorki Blasa tworzy bibliotekę jako przestrzeń kulturalną i społeczną dla lokalnej społeczności.
W tym celu projekt skupia się na uzyskaniu funkcjonalnego, atrakcyjnego i wygodnego obiektu, który stanowi niezbędny element codziennego życia dzielnicy.
Aby osiągnąć ten cel, projekt przenosi skalę przestrzeni domowej na obiekt publiczny, bez jego publicznego wymiaru.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie. …read more

Architektura 21szego wieku : Wystawa “Budynek: Inside Studio Gang Architects”

Tuesday, May 29th, 2018

Zdjęcie Steve Hall.
Hedrich Blessing, dzięki uprzejmości Studio Gang Architekci Budynek: Inside Studio Gang Architects, to pierwsza indywidualna wystawa poświęcona pracom Studio Ganga, która będzie dostępna w Art Institute of Chicago do 24 lutego 2013.
Pokaz zanurzy gości w energia twórczego procesu w studio i strumień pomysłów, które łączą jego rosnącą ilość pracy.
Więcej zdjęć i informacji na temat wystawy po przerwie.
W głównej przestrzeni galerii wystawy goście są zaproszeni do zbadania trzynastu ostatnich projektów SGA za pomocą różnych dwu- i trójwymiarowych materiałów wybranych przez kuratorów Art Institute, Zoë Ryan i Karen Kice. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – Nagroda Stephera Lawrencea RIBA za rok 2012 przyznana Królowi Gajowi

Tuesday, May 29th, 2018

Edmund Sumner King s Grove, elegancki nowy dom wciśnięty za dwa wiktoriańskie tarasy w Peckham, został nagrodzony Royal Institute of British Architects.
(RIBA) Stephen Lawrence Prize 2012.
nagrodę za architekturę, która uznaje świeży talent i mniejsze budżety na budowę .
Projekt, zaprojektowany przez londyńską praktykę Duggan Morris Architects, został wybrany spośród czterech innych kandydatów i został nagrodzony w zeszłym tygodniu wraz ze zdobywcą nagrody Stirlinga w 2012 roku w Manchesterze.
Jak zapewne pamiętacie, Duggan Morris Architects zdobył w ubiegłym roku Medal RIBA Manser. …read more