Nowoczesna architektura : Muzeum Sztuki Afrykańskiej / Robert Stern Architects

To, co zaczęło się w wynajętej kamienicy na Upper East Side na Manhattanie, stało się uznanym na całym świecie wybitnym źródłem publikacji i publikacji związanych z historyczną i współczesną sztuką afrykańską.
Muzeum Sztuki Afrykańskiej znajdzie wreszcie stałe miejsce na Manhattanie.
Museum Mile.
i będą otwarte dla publiczności w kwietniu.
Zaprojektowany przez Roberta AM Stern Architekci, LLP, muzeum wniesie prestiżowy rząd muzeów na Manhattanie do Harlemu, jednego z najważniejszych ośrodków kultury historycznej i współczesnej Afryki.
Więcej o muzeum i więcej zdjęć po przerwie.
Muzeum będzie posiadać i zajmować około 75 000 stóp kwadratowych w ramach wspólnego projektu rozwojowego.
Ten dramatyczny wzrost przestrzeni publicznej, oprócz nowej lokalizacji muzeum, zapewni odpowiednią przestrzeń na znacznie więcej wystaw, programów publicznych i inicjatyw edukacyjnych; dzięki czemu muzeum może służyć większej publiczności.
Nowe muzeum, zwrócone na zachód od Central Parku, wyróżnia się na fasadzie północnej i zachodniej trapezoidalnymi oknami z aluminiowymi szprosami wykonanymi z brązu, które tworzą dynamiczny wzór.
Odwiedzający wejdą do nowego muzeum przez strzeliste szklane atrium o wysokości 45 stóp.
Krzywizna afrykańskiego drewna etimoe tworzy jedną ze ścian i sufitu na 5000 metrów kwadratowych nieformalnej przestrzeni wystawienniczej.
Drugie piętro zapewnia 15 000 stóp kwadratowych elastycznej przestrzeni galerii, która zazwyczaj będzie konfigurowana jako trzy obrotowe galerie wystawowe, które mogą być instalowane pojedynczo lub grupowo.
Trzecie piętro Muzeum pomieści bibliotekę, biura i wspaniałą przestrzeń eventową z tarasem na dachu z widokiem na Central Park.
[podobne: przelicznik m3 na m2, projekt instalacji elektrycznej cena, wentylacja z odzyskiem ciepła ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: projekt instalacji elektrycznej cena przelicznik m3 na m2 wentylacja z odzyskiem ciepła