Nowoczesna architektura : Deska panelowa i płytkowa na zatrzask / Umowa z Hunter Douglas

W tym miesiącu chcielibyśmy wprowadzić panel Plank & Tile Snap-In, świetny produkt z linii Sufitowe Systemu Kontraktu Hunter Douglas.
Sprawdzona wytrzymałość paneli Snap-In.
jeden z Hunter Douglas.
pierwsze ukryte systemy sufitów podwieszanych do paneli metalowych.
czyni je dobrym wyborem do zastosowań sufitowych i ściennych.
Instalacja Snap-In to znany i sprawdzony proces dla transakcji handlowych.
Systemy płyt Snap-In są również zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom zewnętrznego obciążenia wiatrem.
Najważniejsze cechy – Zastosowania w sufitach i ścianach – Zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne – Dostępne drzwi otwierane na zawiasach – Systemy przycinania dostępne zarówno w wersji z rolkami, jak i wytłaczane – Zawiera od 70% do 95% zawartości z recyklingu – Zgodne ze standardowymi oprawami przemysłowymi i nawiewnikami – Projekt elastyczność dzięki naszym niestandardowym i pominiętym opcjom perforacji – Dostępne kolory, wykończenia i perforacje / opcje akustyczne – GREENGUARD Dzieci i szkoły (sm.) Certyfikowane dla jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ) Szczegóły konstrukcji Podłoża: Aluminium Zawieszenie: Ukryty profil panelu: Square Edge – sufit i aplikacje ścienne – Zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne – Dostępne drzwi otwierane na zawiasach – Systemy przycinania dostępne zarówno w wersji z rolkami, jak i wytłaczane – Zawiera od 70% do 95% zawartości z recyklingu – Zgodne ze standardowymi oprawami i nawiewnikami – Elastyczność projektowania dzięki niestandardowe i pomijanie opcji perforacji – Dostępne różne kolory, wykończenia i perforacje / opcje akustyczne Perforacje Kolory Hunter Douglas oferuje szeroki wybór kolorów i wykończeń.
Niektóre kolory i wykończenia mają wyższą cenę niż standardowe kolory producenta.
Niestandardowe dopasowanie kolorów jest dostępne na życzenie.
Proszę skonsultować się z Hunter Douglas w sprawie minimalnych ilości i czasu realizacji zamówień.
Projekty korzystające z tego produktu Urząd Miasta Austin + 17 Centrum Komputerowe Krung Thai Bank Ten wpis jest częścią naszych ciągłych starań o stworzenie bazy danych produktów architektonicznych, przydatnego zasobu dla wszystkich architektów, z pomocą naszych partnerów.
Hunter Douglas Contract jest partnerem biznesowym Blogu.
[hasła pokrewne: żeliwo szare, bramy garażowe bielsko, blachodachówki gontopodobne ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówki gontopodobne bramy garażowe bielsko żeliwo szare