Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Poniedziałek znowu.
Czas, aby sprawdzić niektóre z najlepszych projektów, które przedstawiliśmy w zeszłym tygodniu! Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Siedziba Vakko i Power Media Center / REX W ubiegłym roku przedstawiliśmy Państwu ten interesujący projekt REX na etapie jego budowy, gdzie można było zobaczyć, jak niewykorzystana struktura została przekształcona w nową siedzibę dla Vakko, zintegrowana z nową złożoną konstrukcją stalową.
Projekt jest już zakończony i możemy zobaczyć końcowy rezultat ze zdjęciami Iwana Baana oraz kompletny zestaw rysunków i schematów dzięki uprzejmości REX (czytaj więcej.) S-Trenue Tower / Mass Studies Ogólnie rzecz biorąc, plan tej typologii wieży jest określona przez maksymalny zasięg witryny (w tym przypadku 60%) i maksymalną wartość FAR (800%) i jest wielokrotnie układana pionowo.
Proporcjonalnie, ta typologia jest zwykle na stabilnej, krótkiej stronie, a zatem określana jako.
Krępa.
wieża.
W tym planie możliwa jest wieża o 14 piętrach (800% ÷ 60% = 13,333) (czytaj dalej.) Kaplica Porciúncula de la Milagrosa / Daniel Bonilla Arquitectos Najnowszy projekt Daniela Bonilla Arquitectos to otwarta kaplica w La Calera, Kolumbia to delikatnie wtapia się w otoczenie.
Prostota geometrii dodaje elegancji do pobożnej przestrzeni, jako że naturalne cechy środowiska, wiatru i światła tworzą istotną harmonię.
(czytaj więcej.) The Hollywood Sign Hotel Co jakiś czas znajdujemy szalone pomysły w Internecie.
A co z tym.
Christian Bay.
J.
Rgensen, właściciel Bay Arch, ma pomysł, aby zmienić słynny znak Hollywood w hotel.
To może rozwiązać problemy związane z pieniędzmi / gruntami, które ostatnio pojawiały się wokół znaku.
Plan wzywa do powiększenia słynnych listów, aby podwoić ich rozmiar, budując je od tyłu, pozwalając gościom zatrzymać się w samym znaku Hollywood (czytaj dalej.) Orchard House / Anderson Anderson Architecture The Orchard House jest wysoce specyficzna, odlana konstrukcja betonowa, racjonalnie prefabrykowana za pomocą ograniczonego zestawu powtarzalnych modułowych szalunków i znormalizowanego panelu warstwowego SIPS oraz prefabrykowanych elementów kratownicowych.
Takie podejście pozwala na wysoki stopień dostosowania do krajobrazu, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów budowy do minimum (czytaj więcej.)
[przypisy: tynk żywiczny cena za m2, styrodur współczynnik przewodzenia ciepła, pianki pur ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: pianki pur styrodur współczynnik przewodzenia ciepła tynk żywiczny cena za m2

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Niezwykły dom, piękna ambasada, dwa stanowiska z Szanghaju i projekt z udziałem krowy.
.
Nieodebrane posty opublikowane przez Blogu w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
The Truffle / Ensamble Estudio Trufla to cząstka natury zbudowana z ziemi, pełna powietrza.
Przestrzeń wewnątrz kamienia, która leży na ziemi i miesza się z terytorium.
Zakamuflowuje, poprzez naśladowanie procesów powstawania minerałów w swojej strukturze, i integruje się z naturalnym środowiskiem, przestrzegając jego praw (czytaj więcej.) Dom w Santa Teresa / SPBR Arquitetos Santa Teresa jest historyczną okolicą, która oferuje wspaniałe widoki na miasto Rio de Janeiro.
Dom położony jest w jednym z najwyższych punktów wzgórza Santa Teresa.
Od północnej strony domu można zobaczyć stare śródmieście; od strony południowej, bardziej panoramiczny widok P.
o de Açucar i Zatoki Guanabara (czytaj więcej.) Szanghaj 2010: The Pavilions Wracając w marcu przedstawiliśmy fantastyczny zestaw zdjęć pawilonów na Shanghai World Expo 2010 prawie ukończony.
Teraz, po zaledwie trzech dniach na uroczyste otwarcie dla publiczności, pawilony wydają się być gotowe dla ponad 70 milionów osób, które mają odwiedzić Expo od 30 kwietnia do 31 października (czytaj dalej.) Ambasada Republiki Czeskiej w USA / Chalupa Architekti Projekt Ambasady Republiki Czeskiej oddaje hołd swojej wyjątkowej scenerii naturalnej, a sam budynek jest jedynie dodatkiem, a nie głównym aktorem.
Jego forma dzieli witrynę na trzy oddzielne części.
Po pierwsze pojawia się reprezentacyjna przestrzeń na okrągłym podjeździe, której surowa elegancja podkreśla elewację frontową wykonaną z matowego szkła (czytaj dalej.) Denmark Pavilion, Shanghai Expo 2010 / BIG Shanghai Expo 2010 otworzyło swoje drzwi, a my zacznijcie obserwować, jak pawilony ewoluowały z podglądów, które widzieliśmy podczas faz projektowania / budowy Blogu, aby stać się wizytówką obecnego stanu architektury z całego świata.
Pawilon Danii był jednym z pierwszych, które zaprezentowaliśmy Państwu prawie rok temu (czytaj dalej.)
[przypisy: tynk żywiczny cena za m2, blachodachówka cennik, kalkulator powierzchni dachu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówka cennik kalkulator powierzchni dachu tynk żywiczny cena za m2