Budownictwo wczoraj i dzis : Wydarzenie “Made With Bamboo: Architecture, Arts & Crafts”

Dzięki uprzejmości China Academy of Art Prowadzone przez wydziały architektury i Inter-Media w China Academy of Arts w Hangzhou, Made With Bamboo: Architecture, Arts & Crafts.
wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 29 października o godzinie 18:30.
Celem tej prezentacji jest wzrost uznania tej cudownej trawy oraz najwybitniejszych architektów, projektantów i rzemieślników pracujących z bambusem poprzez świętowanie ich dzieł.
Sekcja architektura koncentruje się przede wszystkim na rozwiązaniach strukturalnych, głównie opracowanych w Kolumbii, a nie na rozwiązaniach estetycznych.
Głównym akcentem sekcji artystycznej i rzemieślniczej jest wyjątkowe japońskie koszykarstwo.
Więcej informacji po przerwie.
W tej prezentacji znajdą się między innymi najbardziej ekscytujące prace z bambusa od Jörga Stamma, Simóna Veléza, Vo Trong Nghia, Rocco Yima, Shoei Yoha, Kengo Kumy, Richarda Rodgersa, Shigeru Ban, Isamu Noguchi oraz wybitne rzeźby bambusowe japońskich mistrzów bambusa, takie jak Shono Shounsai.
Wydarzenie odbędzie się w: Chińska Akademia Sztuki Szkoły Międzyprzemysłowego Budynku Artystycznego 4 Pokój 408 218 Nanshan Road Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę na Facebooku tutaj.
[patrz też: blachodachówki gontopodobne, Dmuchawy bocznokanałowe, bramy rzeszów ]

Powiązane tematy z artykułem: blachodachówki gontopodobne bramy rzeszów Dmuchawy bocznokanałowe