Budownictwo wczoraj i dzis : MBIArch Nowa międzynarodowa architektura studiów magisterskich w Barcelonie

Dobry projekt jest bardziej niż kiedykolwiek kluczowym dobrem społecznym i kulturalnym.
Aby zapewnić uczniom i praktykom narzędzia potrzebne do kierowania działalnością w trudnym kontekście obecnego klimatu zawodowego, niedawno otwarto nowe centrum badań, praktyki i rozpowszechniania współczesnej architektury w Barcelonie.
Barcelona Institute of Architecture (BIArch) ma status międzynarodowego referenta architektury, szczególnie po uruchomieniu programu MBArch po ukończeniu studiów magisterskich, skierowanego do architektów, którzy chcą rozwijać wyższe poziomy koncepcji, projektowania i praktyczne umiejętności.
CURRICULUM: Dzięki innowacyjnemu, bardzo wymagającemu interdyscyplinarnemu programowi nauczania obejmującemu projektowanie architektoniczne, media cyfrowe, badania urbanistyczne i terytorialne, technologie energetyczne i budowlane, a także historię, teorię i krytykę, MBIArch łączy profesjonalne szkolenia, krytyczną analizę i praktyczną wiedzę.
jak, łącząc teorię, studia przypadków, prace terenowe i produkcję studyjną.
WYDZIAŁ: Wydział FOCUS: MBIArch zajmuje się serią kluczowych problemów dotyczących architektury jako dziedziny nauki i działania: odwrócenie się od nadmiernych formalnych gestów, powrót do istotnych cech równowagi materialnej i strukturalnej oraz wydajności; promowanie refleksji poprzez rzeczywisty projekt i praktyczną produkcję studyjną; ponowne przemyślenie zrównoważonego rozwoju i promowanie nowej wrażliwości środowiskowej, społecznej i estetycznej.
Podobnie jak w Instytucie, program ma silne lokalne przyczółki i globalną perspektywę i zajmuje się kwestiami przestrzennymi, od małych do terytorialnych.
SIEĆ i USTAWIENIA: Jako instytut architektoniczny XXI wieku, BIArch jest powiązany z ogólnoświatową siecią instytucji, platform upowszechniających i ekspertów architektury.
Barcelona, globalne miejsce spotkań i miasto z bogatą tradycją architektoniczną i dyskursem opartym na działaniu, oferuje idealne warunki do programu, środowiska, które inspiruje design.
MBIArch jest rocznym, stacjonarnym programem wykładanym w całości po angielsku.
Stypendia na pełne studia zostaną przyznane przez Instytut.
Najbliższy termin składania wniosków to 3 maja.
Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem dodatkowych informacji dotyczących kolejnych kroków do złożenia wniosku, wypełnij poniższy formularz lub odwiedź stronę www.biarch.eu.
[hasła pokrewne: bramki uchylne, gabloty muzealne, reaktory chemiczne ]

Powiązane tematy z artykułem: bramki uchylne gabloty muzealne reaktory chemiczne