Budownictwo wczoraj i dzis : Hollywood un-der-lined

W zeszłym tygodniu powiedzieliśmy ci o pomyśle Christian Bay.
J.
Rgensen.
Aby przekształcić słynny Znak Hollywood w hotel.
Dziś przedstawiamy inny pomysł zaprojektowany przez duńskich i belgijskich architektów Barta de Lege, Frederique Hermans, Jana Bloemena, Joepa Verheijena i Stevena van Essera.
Możesz znaleźć więcej informacji tutaj.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
HOL (L) YSCAPE HOLLYWOOD un-der-lined Łączenie dziedzictwa kulturowego.
Znak Hollywood – i cenny obszar projektu Dlaczego nie zrobić ćwiczenia, w którym sprawimy, że święty Znak Hollywood będzie bardziej dostępny dla szerokiej publiczności, bez zmiany obrazu.
Dlaczego nie wykonać ćwiczenia, w którym łagodny dodatek architektoniczny uhonoruje wartość symboliczną bez zmiany sformułowania.
Dlaczego nie wykonać ćwiczenia, które chroni istnienie sformułowania, ale nadal generuje ekonomiczną i turystyczną wartość dodaną dla regionu.
Termin.
Hollywood.
ujmuje krajobraz mentalny i sferę przemysłu filmowego.
Dlaczego nie dosłownie narysować zarys pod Znakiem Hollywood, który oddaje sprawiedliwość temu historycznemu miejscu i symbolowi.
Dlaczego nie stworzyć programu, który przewiduje różne działania na konkretny temat: miejsce na ceremonię Oskara w wielowartościowym teatrze, hotel, muzeum filmowe, park scenograficzny z panoramicznym widokiem na miasto (dla odniesienia: Park Guell przez Gaudi w Barcelonie), modny bar i restauracja, sala konferencyjna, kasyno, itp..
Projektowanie .
który podkreśla słowo Hollywood.
nie tylko przyczynia się do rozwoju regionu jako całości, ale jednocześnie zapewnia wartość dodaną dla amerykańskiego przemysłu filmowego.
Przyjmujemy to w najbardziej dosłownym znaczeniu: projekt podkreśla słowo Hollywood .
W tym pasie, najczęściej osadzonym w górach, można zintegrować wszystkie funkcje.
Przestrzeń, która pojawi się na szczycie tego pasa, będzie służyć jako przestrzeń publiczna, jak kwadrat lub park.
.Miejsce do zobaczenia.
.
pomiędzy, wokół i przed świętym .
listy.
Na tym placu rozciągają się schody, patio i ogrody, które tworzą połączenie pomiędzy wszystkimi funkcjami i zapewniają im światło słoneczne i powietrze.
Pasek został zaprojektowany w taki sposób, aby istniejące litery pozostały widoczne ze wszystkich punktów widzenia w ich oryginalnej formie i obecności.
Proponowany projekt wygeneruje finansowy zwrot z inwestycji, a jednocześnie uratuje symboliczne serce i duszę Hollywood.
[przypisy: układanie folii paroizolacyjnej, rozdzielacze do podłogówki, tynk żywiczny cena za m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: rozdzielacze do podłogówki tynk żywiczny cena za m2 układanie folii paroizolacyjnej