Budownictwo wczoraj i dzis : Europejski projekt warsztatowy Waterfront Urban Design

ULHT (Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias) zorganizował międzynarodowe warsztaty na temat projektu nabrzeża (European Workshop Waterfront Urban Design) EWWUD.
Warsztaty koordynował Pedro Ressano Garcia.
Wydarzenie to miało miejsce w dniach 14-28 marca 2010 r.
I miało kilku międzynarodowych specjalistów z dziewięciu zagranicznych uniwersytetów.
Udział wzięły następujące uczelnie: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Wszczecinie.
ZUT / Poland Technische Universiteit Eindhoven / Holandia Hafen City University Hamburg / Niemcy University of California Berkeley / USA Aristotele University of Thessaloniiki Wydział Inżynierii School of Architecture / Greece Universite de Paris La Sorbonne / France Politecnico di Milano Facolta di Architettura e Societa Diap Dipartimento di Architettura e Pianificazion / Włochy Gazi Üniversitesi / Turcja 47 studentów zagranicznych z 14 studentami z Portugalii było mieszanych i rozproszonych w ośmiu różnych grupach, gdzie przedstawiono osiem końcowych projektów.
Możesz zobaczyć wszystkie plansze po przerwie.
[więcej w: drzwi wewnętrzne DRE, wiązar dachowy, gabloty muzealne ]

Powiązane tematy z artykułem: drzwi wewnętrzne DRE gabloty muzealne wiązar dachowy