Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Shanghai Pavilions Part V

Tylko cztery dni do wielkiego otwarcia i pawilony na Shanghai World Expo 2010 powinny być gotowe na przyjęcie tysięcy gości każdego dnia.
Wystawiliśmy wiele pawilonów, ale jest jeszcze wiele do omówienia, więc mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku dni pokażemy wam więcej na Expo (jak dobry podgląd wielu pawilonów, które będą gotowe później).
Tymczasem sprawdź niektóre z naszych najnowszych po przerwie.
Holenderski pawilon na Shanghai World Expo 2010 Holenderski konkurs na World Expo 2010 w Szanghaju jest wyjątkowy.
Tym razem nie będzie to klasyczny pawilon z długimi kolejkami odwiedzających czekającymi na zewnątrz i prezentacją w środku.
Holandia pojawia się na światowej wystawie w Chinach wzdłuż całej ulicy.
Zgłoszenie, zatytułowane.
Happy Street ., jest odpowiedzią projektanta Johna Kormelinga na temat chińskiego programu Expo.
Better City, Better Life.
i podtematy (czytaj więcej.) Pawilon Monaco na Shanghai World Expo 2010 / Architektura NAÇO Zaprojektowany przez NAÇO Architecture, Pawilon Monako na Światową Wystawę w Szanghaju w 2010 roku obejmie film, który zabierze gości na okrążeniu Grand Prix Monako i pokaż luksusowy prototyp ekologicznego samochodu nowego Voluriego.
Pawilon o powierzchni 2 000 metrów kwadratowych zaprosi zwiedzających do odkrycia ewolucji casr, transformacji miasta i systemu KERS z Grand Prix Monako w 1929 roku w specjalnym obszarze poświęconym Formule (czytaj dalej.) Pawilon Islandii na Shanghai World Expo 2010 Iceland Pavilion na Shanghai World Expo 2010 został zaprojektowany przez Plús Arkitektar.
Koncepcja Pawilonu Islandzkiego polega na stworzeniu obrazu kostki lodu wykonanego z podświetlanej tkaniny drukowanej na zewnątrz, która przechwytuje złożone wzory lodu widoczne tylko w lodowcu.
Wewnątrz pawilonu zostanie wyświetlony krótki film na białych ekranach wzdłuż ścian i sufitu, które składają się na całą kapsułę dźwiękową i obrazową (czytaj dalej.) Norwegia Pawilon na Shanghai World Expo 2010 Expo 2010 Shanghai to pierwsze Światowe Targi do przyjęcia zrównoważony rozwój miejski jako jego temat.
Konieczne jest promowanie koncepcji, które uzasadniają szerokie wykorzystanie zasobów i duże inwestycje Światowych Targów.
Podstawowa koncepcja Norway Powered by Nature. , Zaprojektowana przez Helen & Hard, bezpośrednio angażuje to wyzwanie, kładąc nacisk i świadomość na wiele aspektów zrównoważonego rozwoju (czytaj więcej.) Shanghai 2010: Prawie gotowy.
Pozostaje jeszcze trochę ponad miesiąc do otwarcia wystawy World Expo 2010 w Szanghaju, zaplanowanej na maja.
Wielu pracowników budowlanych wciąż pracuje nad wykończeniem pawilonów, które codziennie będą odwiedzać 800 000 odwiedzających, oczekując w sumie 70 milionów odwiedzających do 31 października, kiedy Expo zamknie swoje drzwi.
Czy są gotowe pawilony.
(Czytaj więcej.)
[przypisy: okna połaciowe wymiary, beton architektoniczny cena, tynk żywiczny cena za m2 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: beton architektoniczny cena okna połaciowe wymiary tynk żywiczny cena za m2