Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Architektura wykorzystująca mieszankę Część III

Z Chin, Włoch, Niemiec, Egiptu i Chorwacji.
Oto kilka wspaniałych, wykorzystanych wcześniej projektów, które mogłeś przegapić.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Architekci połączeni hybrydowo / Steven Holl Kompleks hybrydowy o powierzchni 220 000 metrów kwadratowych, połączony z pieszym, zlokalizowany przy sąsiedniej stronie starego muru miejskiego w Pekinie, ma na celu przeciwdziałanie obecnym miejskim projektom w Chinach, tworząc nową porowatą miejską przestrzeń XXI wieku, zapraszając i otwarte dla publiczności z każdej strony.
Filmowa miejska przestrzeń publiczna; wokół, poprzez i poprzez wielopłaszczyznowe warstwy przestrzenne, a także liczne przejścia przez projekt, czynią z Linked Hybrid miasto otwarte w mieście.
(czytaj więcej.) Zaha Hadid ogłasza nowy projekt dla Kairu Zaha Hadid ogłosił swój najnowszy projekt, Kamienne Wieże, dla rozwijającej się dzielnicy Kairu w Egipcie.
W wieżach o powierzchni 525 000 m kw.
Projekt Hadida obejmuje powierzchnie biurowe i handlowe, pięciogwiazdkowy hotel biznesowy z apartamentami z obsługą oraz zapadnięte ogrody krajobrazowe i plac zwany deltą (czytaj dalej.) Ex Arsenal at Maddalena Conversion / Stefano Boeri Architetti Italian w oparciu Stefano Boeri Architetti podzielił się z nami swoim najnowszym projektem: Rekwalifikacja i odzyskanie byłego Wojskowego Arsenału na wyspie La Maddalena we Włoszech.
Projekt obejmuje hotel, centrum kongresowe, budynek konferencyjny, dwie duże powierzchnie wystawiennicze i handlowe oraz nabrzeże dla 700 łodzi (czytaj dalej.) Mainz Markthäuser 11-13 / Massimiliano i Doriana Fuksas Kompleks budynków znajduje się w środku centrum miasta Mainz, Niemcy.
Jego istniejący.
Historyczny.
fasada pokazana w katedrze w Moguncji i jej nowa fasada na Rebstockplatz tworzą wejścia na częściowo zamknięty wewnętrzny dziedziniec, chroniony przed wpływami atmosferycznymi.
Piazzetta ..
Zaprojektowano go jako półotwartą, przestrzennie stopniowaną wolną przestrzeń, która rozciąga się od poziomu podziemnego ponad poziom gruntu i trzeci poziom (czytaj więcej.) Esseker Center / Produkcija 004 W 2002 roku wygraliśmy konkurs urbanistyczny na jeden z rzadkie niezabudowane działki w historycznym centrum Osijeku.
Część miejska musi dać rozwiązanie, które połączy główny plac miasta i promenadę wzdłuż rzeki Drawy.
Budynek musi połączyć: publiczny garaż, centrum handlowe, biura i obudowę po jednej stronie i pasujący do istniejącej tkanki miejskiej po drugiej stronie (czytaj dalej.)
[podobne: przelicznik m3 na m2, tynk żywiczny cena za m2, rozdzielacze do podłogówki ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: przelicznik m3 na m2 rozdzielacze do podłogówki tynk żywiczny cena za m2