Architektura 21szego wieku : Wystawa “Budynek: Inside Studio Gang Architects”

Zdjęcie Steve Hall.
Hedrich Blessing, dzięki uprzejmości Studio Gang Architekci Budynek: Inside Studio Gang Architects, to pierwsza indywidualna wystawa poświęcona pracom Studio Ganga, która będzie dostępna w Art Institute of Chicago do 24 lutego 2013.
Pokaz zanurzy gości w energia twórczego procesu w studio i strumień pomysłów, które łączą jego rosnącą ilość pracy.
Więcej zdjęć i informacji na temat wystawy po przerwie.
W głównej przestrzeni galerii wystawy goście są zaproszeni do zbadania trzynastu ostatnich projektów SGA za pomocą różnych dwu- i trójwymiarowych materiałów wybranych przez kuratorów Art Institute, Zoë Ryan i Karen Kice.
W centrum galerii znajduje się pięć.
Pokój linowy.
instalacje niestandardowe zaprojektowane i wykonane przez Studio Gang.
Zdjęcie Steve Hall.
Hedrich Blessing, dzięki uprzejmości Studio Gang Architects Na wystawie.
S.
Workshop.
pokój, makiety na pełną skalę, eksperymenty materiałowe, narzędzia, książki, tablice typu pin-up i ściana z rysunkami konstrukcyjnymi daje odwiedzającym spojrzenie na metodę pracy studia – jak powstają pomysły poprzez badania, współpracę i ręce -nie dochodzenie.
Dwa.
Archi-Salon.
Odbędą się tutaj wydarzenia, które zgromadzą architektów i opinię publiczną w rozmowach na aktualne tematy z dziedziny architektury i powiązanych dziedzin.
Zdjęcie Steve Hall.
Hedrich Blessing, dzięki uprzejmości Studio Gang Architects Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj.
[patrz też: samowola budowlana kara, odwodnienie liniowe prysznicowe, osadnik gnilny ]

Powiązane tematy z artykułem: odwodnienie liniowe prysznicowe osadnik gnilny samowola budowlana kara